21 En 22 September 2024: Save the date! Startzondag en Ontmoetingsevent

ONTMOETINGSEVENT 21 september 2024

STARTZONDAG 22 september 2024

 

Dit jaar hopen we de startzondag met elkaar te vieren op zondag 22 september. Dat duurt nog even, maar wellicht wilt u deze datum alvast reserveren in uw agenda. De afgelopen jaren heeft een voorbereidingscommissie zich ingezet om tal van activiteiten te organiseren op deze zondag, en vooral ook op de zaterdag die daaraan voorafgaat. Inmiddels is deze commissie alweer begonnen met het voorbereiden van het startweekend!

Dit jaar willen we een kleine wijziging doorvoeren in het concept van het startweekend. We stellen een ONTMOETINGSEVENT voor. Wat we daarmee  bedoelen? We hopen op de inzet van tal van gemeenteleden, op een creatieve en originele wijze: bakken, koken, schilderen, verkopen, bloemschikken, lootjes trekken, rad van avontuur, boekenmarkt, wandelingen etc.. Kortom: de inzet van uw talenten! We stellen ons daarbij voor dat er ook wat geld ingezameld wordt. Dat besteden we graag aan het opknappen van de soosruimte (de zaal naast het orgel – bent u daar al eens geweest?!). Daarnaast is het ook goed en leuk om met elkaar bezig te zijn en je in te zetten voor een gemeenschappelijk doel. Samengevat:

Intenties: Ontmoeting / Verbinding / Missionair: Kom en doe mee! / Geldwerving

Spaardoel: Jeugdwerk, allereerst voor het opknappen van de soos

Doelgroep: heel Rijssen

Thema: Talenten!
 

Het lijkt nog wat vroeg, maar niet om alvast aan de slag te gaan!

Heel de Ontmoetingskerk bakt

3 categorieën: kinderen, jeugd, volwassenen

Foodmarkt
(voorverpakt)

(cup)cakes, kniepertjes,
(hartige) koekjes, advocaat, soep,
puddingbroodjes, e.d.

Tweedehands boekenmarkt
 

boeken voor volwassenen
boeken voor jeugd

Kunstnijverheidsmarkt
 

Houtwerk, handwerk,
schilderijen, tekeningen
keramiek, e.d.

Stukjes en stekjeskraam
 

kransen, bloemstukjes, stekken voor binnen en buiten

Enveloppen trekken

Mooie maar ongebruikte huisraad en sponsorartikelen van bedrijven


Wat kunt u nu al doen om straks bij te dragen aan de geldwervingsactie t.b.v. onze jeugd:
-Boeken, die u gelezen heeft maar niet wilt bewaren, apart  leggen.
-Bij het verpotten van kamerplanten delen en nieuwe plantjes op laten groeien
-Koek- en cakerecepten verzamelen en uitproberen
-Geen baktalent? U kunt ook Heel de Ontmoetingskerk bakt organiseren. U wordt dan contactpersoon voor de gemeente en de commissie Ontmoetingsevent.-bij familie en vrienden om restjes hout, wol en katoen vragen en daar iets leuks van maken
-De teken- en schilderspullen uit de kast halen en op een zonnige dag op het bankje in de buurt alvast eens wat schetsen
-Nadenken of u mee wilt doen met de workshop kransen maken zodat u daarna zelf aan de slag kunt
-Iets leuks maken van die kralen in dat oude doosje
-Het ‘enveloppen trekken’  helpen voorbereiden
U proeft het al: we willen graag zo duurzaam mogelijk aan de slag! En u hebt zelf vast nog veel meer ideeën. Wat u uiteindelijk voor de grote fair gaat maken is uw investering in het jeugdwerk. (U zult dus geen materialen kunnen declareren.) Anderen zullen uw producten weer kopen en zo leveren ze dan geld op voor het jeugdwerk.
In een volgend nummer van Ons Kontakt melden we u de contactpersonen per categorie, zodat u zich kunt aanmelden.

Alvast veel voorpret namens de Commissie Ontmoetingsevent!

                                            Caroline Hurenkamp, churenkamp@ontmoetingskerkrijssen.nl


Naar het nieuwsoverzicht